Wok panvica – univerzálna nádoba

wok 2x

Wok je široká oblá panvica wok s akutermickým dnom, ľahko sa udržiava. Vlastnosti a výhody vďaka materialu ma také, ako nádoby. Wok dokonale pripraví rôzne druhy zeleniny a súčasne opečie mäso alebo ryby a využije pritom šťavu zo zeleniny, ktorá má vysoký obsah vitamínov a málo kalórií.

Univerzálny

Wok panvica je ideálny na prípravu ázijskej aj tradičnej kuchyne (pečienok, zeleninových polievok, pokrmov varených v pare a vyprážaných jedál). Zepter vytvoril wok, ktorý predstavuje dômyselnú kombináciu tradícií orientálnej kuchyne s najvyspelejšou technológiou a materiálmi.

Táto wok panvica mala pôvodne guľaté dno, ktoré nebolo vhodné pre moderné sporáky. Pre Zepter WOK panvicu bolo zvolené ploché dno, ktoré perfektne sedí na plynových horákoch,  elektrických a indukčných platničkách a dosahuje čo najvyššiu úsporu energie.

Všestranný

Najlepším charakteristickým znakom Wok panvice z rady nádob na varenie je jeho všestrannosť.
Pomocou wok panvice od spoločnosti Zepter môžete súčasne pripravovať rôzne pokrmy. Môžete variť vo vode, variť v pare, opekať a dokonca vyprážať a môžete si byť istí, že každý jednotlivý pokrm bude zdravý, riadne uvarený a pri servírovaní bude dobre vyzerať.

Je možné variť súčasne rôzné druhy potravín. Zeleninu odsunúť na jednu stranu a pripraviť si miesto na mäso. Mäso sa varí v šťave, ktorú pustila zelenina, a v teple, ktoré sa nahromadilo v panvici wok.
Zaguľatené steny wok panvice vám umožňujú jednoducho pripravovať lahodné omelety a dokonale chystať zeleninu a pečené mäso zároveň.

  • Dokonale varí zeleninu a pečie mäso / ryby
  • Súčasne pripravuje rôzné druhy jedál
  • Využíva zeleninové šťavy, ktoré sú bohaté na vitamíny a obsahujú málo kalórií
  • Ploché dno je vhodné pre všetky typy varičov
  • Univerzálny – ideálny pre ázijskú i tradičnú kuchyňu (pečienka, zeleninové polievky a vyprážané potraviny)

 2 veľkosti WOKU

Wok 4,5Nádoba Wok:

Obsah: 4,5 L
Priemer: 30 cm

 

 

wok 2,4Wok panvica:

Obsah: 2,4 L
Priemer: 24 cm

 

 

 

 Ak vás táto univerzálna nádoba / panvica Wok zaujala, alebo chceli by ste sa viac o tomto produkte dozvedieť, prípadne ohľadom ceny ma neváhajte kontaktovať mailom, na telefónnom čísle, alebo vyplňte formulár a rád sa s vami stretnem.

 

Chcete vedieť viac?

Spýtajte sa ma! Vyplňte a odošlite formulár a ja Vás budem kontaktovať.

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Váš telefón (povinné)

Predmet

Vaša správa

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*