TuttoLuxo – čistý domov

Tuttoluxo 6SB

Kombináciou najmodernejšej technológie a prirodzenej sily pary poskytuje TUTTOLUXO 6SB absolútny zážitok z čistenia, čím prekonáva všetky bežné čistiace prístroje.
Vďaka 6 hlavným funkciám, 3 patentovaným systémom, 4 stupňom filtrácie, inteligentným vlastnostiam a širokému výberu príslušenstva sa kompletný čistiaci systém od firmy Zepter jednoducho obsluhuje a udržiava.

Využitím najúčinnejšieho známeho dezinfekčného prostriedku – vodnej pary, TUTTOLUXO 6SB chráni naše zdravie a životné prostredie, a zároveň poskytuje maximálnu čistotu akéhokoľvek povrchu ako od profesionálov. Po použití profesionálnej žehličky, ktorá je súčasťou prístroja, vyhladíte všetky záhyby na vašich odevoch. Para prenikne do tkaniny, pričom ju dezinfikuje a chráni.

6 prístrojov v 1 Tuttoluxe 6SB

  1. vysavanie tuttoluxoVysávanie – Mokré & Suché s použitím vody
  2. Parné čistenie & Dezinfekcia
  3. Parné čistenie & Vysávanie súčasne
  4. Profesionálne parné žehlenie – vertikálne & horizontálne
  5. Čistenie vzduchu & Aromatizácia vzduchu
  6. Zvlhčovanie vzduchu

VIACNÁSOBNÝ VÝKON PRE ABSOLÚTNU ČISTOTU

HYGIENICKÝ vysávač Tuttoluxo 6SB

para 148°CV priebehu niekoľkých minút vyprodukujú dva silné ohrievače (2 x 1050 W) paru s približnou teplotou 148°C. Tak vysoká teplota zabíja baktérie, mikróby, vírusy, roztoče a iné mikroorganizmy žijúce v kobercoch, matracoch a vo vnútri nábytku, pričom môžu spôsobiť zdravotné problémy ako napr. astmu a alergie. Ohrievač prístroja produkuje tlak, ktorý dokáže vyčistiť aj tie najnáročnejšie povrchy.

 

SILNÝ vysávač Tuttoluxo 6SB

TUTTOLUXO 6SB produkuje paru s tlakom 450 kPa (4,5 barov). Silný prúd pary si poradí aj s najodolnejšou špinou a vysoko výkonný motor vysaje všetky nečistoty. S TUTTOLUXOM 6SB dokážeme vysávať a zároveň čistiť parou na miestach, ktoré boli doteraz neprístupné!

VÝKONNÝ vysávač Tuttoluxo 6SB

Sací motor prístroja TUTTOLUXO 6SB je umeleckým dielom. Má výhody motora s výkonom 1200 W, ale jeho výkonnosť sa rovná motoru s výkonom 1600 W. Inteligentný prístroj TUTTOLUXO 6SB je výkonnejší, silnejší, šetrnejší, ekologickejší, a menej hlučný … jednoducho inteligentnejší!

RENTABILNÝ vysávač Tuttoluxo 6SB

Už viac nemusíme míňať peniaze na drahé a nebezpečné čistiace prostriedky. Nemusíme kupovať ani vrecká a filtre do vysávačov:

Ušetrite až 100 % na vreckách do vysávačov
Ušetrite až 100 % na čistiacich prostriedkoch

Para je tak účinná – z jedného litra vody sa vyrobí až 1000 litrov pary a vďaka rozumnému riešeniu TUTTOUXO 6SB môžete naplniť ohrievač vodou aj počas prevádzky prístroja, čím sa zabezpečí neustály prísun pary.
S TUTTOLUXO 6SB môžete:

Ušetriť až 50 % času pri upratovaní
Ušetriť až 70 % času pri žehlení

Inteligentný prístroj vás upozorní na to, že v nádrži je nedostatok vody. Účinný sací motor TUTTOLUXO 6SB má menšiu spotrebu energie, pričom podá oveľa vyšší výkon a šetrí tak peniaze za elektrinu!

TuttoLuxo_Ambient_43_79F1C3

O ZDRAVÍ

Počet ľudí trpiacich na dermatitídu, astmu a alergie každým rokom narastá, pričom mnohí odborníci tento jav pripisujú zlej kvalite vzduchu v interiéroch a používaniu nevhodných čistiacich metód a prípravkov. V medzinárodnom prieskume, vykonanom rôznymi agentúrami sa zistilo, že väčšinu hlavných príčin nájdeme v našich vlastných domovoch: lacné stavebné materiály, chemikálie, dym, plesne a roztoče – to všetko môže za to, že my a naše deti trpíme na alergie a astmu – pričom vo vnútorných priestoroch trávime minimálne 90 % celkového času.

Týchto malých prachových častíc a roztočov sa zbavujeme len veľmi ťažko, pretože väčšina bežných vysávačov ich len rozvíri do vzduchu. Vrecko bežného vysávača tieto malé čiastočky nedokáže prefiltrovať, čo spôsobuje bolesti hlavy, tráviace a dýchacie problémy, alergie či závraty.

Prach sa skladá z veľmi malých častíc, mikroskopických vlákien, sadzí, vírusov a roztočov. Jeden gram prachu obsahuje až 19 000 roztočov – mikroskopických organizmov, ktoré žijú, dýchajú a zomierajú. Živia sa organickými zvyškami napr. šupinami ľudskej kože, pričom sú najčastejším spúšťačom astmy a alergií v celosvetovom meradle.

Čistiace prostriedky dokážu udržiavať roztoče pod kontrolou, ale čo pritom robia so zdravím nás a našej rodiny! Naše domácnosti sú plné syntetických chemikálií a mnohé z nich majú karcinogénne účinky.

3 jedinečné patentované systémy

SYSTÉM VODNEJ HMLY

rozprašovanie tuttoluxoRozprašovanie je časťou 4-stupňového filtračného systému, pri ktorom tekutina tvorí jedinečný vodný filter, čím zachytáva nielen pevné nečistoty, ale aj jemný prach. Cirkuláciou vody a vzduchu, tvorenou tryskami rozprašovača, prístroj pohltí špinu a udrží ju vo vodnej nádrži, a tak ani tie najmenšie častice nepreniknú späť do vzduchu, ktorý dýchame.

SYSTÉM JEDNODUCHÉHO ČISTENIA

Jednoduchý a účinný. Vďaka patentovanému systému jednoduchého čistenia je používanie a údržba prístroja TUTTOLUXO 6SB jednoduchá. Na vyčistenie nádrže a filtrov nám stačí opláchnutie čistou vodou z vodovodu. Môžeme ich umyť aj v umývačke riadu. Na konci upratovania stačí vyliať odpadovú vodu z čistiacej nádrže, opláchnuť ju a TUTTOLUXO 6SB je opäť pripravený na použitie.

SLALOM SYSTÉM

Sloboda a praktické využitie. Patentovaný Slalom Systém poskytuje prístroju TUTTOLUXO 6SBabsolútnu slobodu pohybu. Malé predné kolieska a pripojenie hadice sú otáčavé a umožňujú voľný pohyb, pričom predchádzajú opotrebeniu hadice.

 

Filtre TUTTOLUXO 6SB – UMÝVATEĽNÉ & TRVÁCNE

  • FILTER PLAVÁKA
  • NASÁVACÍ FILTER
  • POLYESTEROVÝ FILTER
  • SACÍ FILTER MOTORA

Ak vás kompletny čistiaci sysém TUTTOLUXO 6SB zaujal, alebo chceli by ste sa viac o tomto produkte dozvedieť, prípadne ohľadom ceny BIOPTRONU ma neváhajte kontaktovať mailom, na telefónnom čísle, alebo vyplňte formulár a rád sa s vami stretnem.

 

Chcete vedieť viac?

Spýtajte sa ma! Vyplňte a odošlite formulár a ja Vás budem kontaktovať.

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Váš telefón (povinné)

Predmet

Vaša správa

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*